Meie partnerid

Aitäh, et olete Meiega!
grillikaubamaja

Grillikaubamaja valikust leiad maailma paremikku kuuluvate brändide parimad palad ja näpuotsatäis kodumaiseid lemmiktooteid.
Just siit leiad üheks mõnusaks suveõhtuks kõik vajaliku – võta aega nautimiseks!

Salvest on alates 1946. aastast töötanud selle nimel, et igaüks saaks nende tooteid valmistada lihtsalt ja mugavalt nii endale kui ka oma perele. Salvesti sortiment on väga lai – marineeritud kurgid, praekapsad, purgisupid, lastetoidud, moosid ja kastmed. Ja see pole veel kõik, sest kõigele lisaks on meie valikus ka smuutid. Tootevalikus on ligi 200 erinevat toodet – päris palju!

Nordauto Grupp OÜ on tegelenud autode müügiga enam kui 5 aastat ja on üks suurimaid siseruumides tegutsevaid autosalonge Eestis. Enda uue ustava sõiduki leiad Nordautost, autosid igale maitsele, nii müügisallist kui individuaalse tellimuse alusel!

LIQUI MOLY on tunnustatud Saksamaa tootja, kes on üle 60 aasta turul olnud ning kelle valikusse kuulub üle 4000 artikli. Liqui Moly toodete hulka kuuluvad mootoriõlid, kütuse- ja õlilisandid, autokeemia ja autohooldusvahendid.  Tänaseks päevaks on Liqui Moly maailma üks juhtivamaid selle ala ettevõtteid ja tooteid müüakse rohkem kui 120 riigis üle maailma.

Laias valikus kvaliteetse reklaami ja esitlusmaterjalide valmistamine. Vastavalt vajadusele kujundus, pildistamine, printimine, trükkimine, kleepimine, lõikamine, paigaldamine. 
Autokleebised, bannerid, majajuhid, flaierid jne, aga ka interjööri – eritellimusel tapeet, rulookardinad jne.

Marge Suun ilu- ja tervisetuba pakub kvaliteetseid teenuseid Valga linnas aastast 2013. Salongis on võimalik teha end nii ilusaks kui ka lõõgastuda, sest valikus on nii pediküür, maniküür kui ka massaaž.

“Don” Marco Greulich on grillimise maailmameister ja üks edukamaid grillijaid Euroopas, omades üle 40 tiitli. Esimese Euroopa maitseainesegude Don Marco`s tootjana on ta välja mõelnud lihtsalt kasutatavaid maitseainesegusid, mis võimaldavad kõigil nautida erakordseid roogasid grillil, suitsuahjus või köögis.

Kodukohvikust välja kasvanud kohvik Johanna avati Valga linnas 2018.aastal. Koht, kus on alati soe vastuvõtt ning kõhu saab täis head ja paremat. Kovikus pakutakse vaid kvaliteetsest toorainest valmistatud koduselt maitsvaid kondiitri- ja pagaritooteid, lõunasuppi, salates ning suupisteid.

grilliakadeemia

Grilliakadeemia on koht, kus grillimine ning head sõbrad kokku saavad. Saue linnas, Rimi vastas Tule 10 aadressil, asub moodne pop-up stuudio, kus saab korraldada era- ja äripidustusi ning ka elamusterohkeid kultuurisündmusi. Grillikaubamaja tagatoas asuv pea 200m2 Grilliakadeemia pop-up stuudio võimaldab kujundada seda igale soovile – olgu selleks teater, juubel või mõni põnev koolitus.

Minu kodulinn on Valga ning seal alustasin juba Ülikooli ajal tööd füsioterapeudina maakonnahaiglas. Paralleelselt haiglatööga algas koostöö kohaliku korvpallimeeskonnaga ning sai selgeks, et minu kireks on spordifüsioteraapia.
Olen spetsialiseerunud traumatoloogia ja ortopeedia valdkonnale. Eriliseks lemmikuks on alajäseme vigastused.  

LGT – kiiresti kasvav, usaldusväärne ja asjatundlik partner metallitööstuses. 
LGT on laserlõikus firma. Neil on olemas kõik vajalik, et teha Teie ideest valmis toode või detail.

Meie klubi! 
2023.aastal loodud meie enda autospordi klubi.